Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қатты күйдегі релелік модуль 788-730
Қатты күйдегі релелік модуль 788-730 номиналды кіріс кернеуі 24 В тұрақты ток тізбектерін басқаруға арналған. Ол айнымалы токтың 12-ден 275 В-қа дейінгі шығыс кернеуінің диапазонын қолдайды және 3,5А-ға дейінгі үздіксіз токтың сенімді ауысуын қамтамасыз етеді.Модульде жасыл күй индикаторы бар және 2 сымды қосылымға жарамды.
Техникалық деректер:
- Басқару тізбегі:
- Номиналды кіріс кернеуі: Тұрақты ток 24 В
- Кіріс кернеуінің диапазоны (төмен деңгей): Тұрақты ток 0 ... 3В
- Кіріс кернеуінің диапазоны (жоғары деңгей): DC 10 ... 30 Жылы
- UN кезіндегі номиналды кіріс тогы: 20 мА
- Қуаттың жоғалуы (макс.): 0,5 Вт
- Жүктеме тізбегі:
- Тізбек түрі: 2-сымды қосылым
- Нөлдік кернеумен ауыстырып қосу: Иә
- Үздіксіз токтың шектелуі: 3,5 А; 1,3 А (УЛЬ)
- Номиналды шығыс кернеуі: Айнымалы ток 230 В
- Шығу кернеуінің диапазоны: AC 12 ... 275 Жылы
- Кернеудің төмендеуі: ≤ 1,1 В айнымалы ток
- Коммутациялық ток (мин.): 1 мА
- Қосу уақыты: ≤ 10 мс
- Өшіру уақыты: ≤ 10 мс
- Ауыстыру жиілігі: 50 Гц / 60 Гц
- Дабыл жүйесі:
- Күй индикаторы: Жасыл жарық диоды
- Қауіпсіздік және қорғау:
- Номиналды кернеу: 300 Жылы
- Асқын кернеу санаты: ІІ тарау
- Ластану дәрежесі: 2
- Диэлектрлік беріктік (басқарушы/жүктеме): 3,51 кВ (1 мин)
- Оқшаулау түрі: Күшейтілген оқшаулау (қауіпсіз оқшаулау)
- Қорғау түрі: IP20
Қосылу туралы мәліметтер:
- Қосылу технологиясы: PUSH-IN® ТОРҒА АРНАЛҒАН ҚЫСҚЫШ
- Бір ядролы өткізгіш: 0,34 ... 2,5 мм2 / 22 ... 14 AWG
- Жіңішке өткізгіш: 0,34 ... 2,5 мм2 / 22 ... 14 AWG
- Жолақтың ұзындығы: 9 ... 10 мм / 0,35 ... 0,39 дюйм
Физикалық деректер:
- Ені: 15 мм / 0,591 дюйм
- Биіктігі: 86 мм / 3,386 дюйм
- DIN-рейканың жоғарғы жиегінен тереңдігі: 54 мм / 2,126 дюйм
Механикалық деректер:
- Бекіту түрі: Темір жол DIN-35
Материал туралы мәліметтер:
- Түсі: Сұр
- Өрт жүктемесі: 0,648 мДж
- Салмақ: 41,6 г
Тапсырыс беру немесе қосымша ақпарат алу үшін телефон арқылы бізге хабарласыңыз +7 (775) 227-10-08, немесе поштаға жазыңыз sm@novasolut.kz.
Өнімге сертификаттар сұраныс бойынша беріледі. Тауардың сипаттамалары туралы ақпарат анықтамалық сипатта болатынын және ескертусіз өзгертілуі мүмкін екенін ескеріңіз.
| Техникалық сипаттамалары | |
|---|---|
| Фазалар саны | 1 |
| Іске қосу уақыты | 10 мс |
| Қайтару коэффициенті | 10 |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды ток | 20 А |
| Минималды іске қосу тогы | 1.3 А |
| Максималды қуат | 0.5 Вт |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Максималды іске қосу тогы | 0.5 А |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 54 мм |
| Биіктігі | 86 мм |
| Ені | 15 мм |
- Бағасы: 27 055 ₸







Жіберу 03 маусым 2026