Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Модуль цифрлық ,4 - шығыс цифрлық 24 вольт тұрақты ток
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Германия |
| Өндіруші | WAGO |
| Жүйені қолдану | Дабыл үшін, Банк жабдықтары үшін, Генераторларға арналған, Лифт жабдықтары үшін, Технологиялық процесс желілеріне арналған, Байланыс объектілері үшін, Көлік үшін, Жарықтандыру үшін |
| Қуат желісінің кернеуі | 380 В, 660 В, 800 В, 1 кВ, 2 кВ, 3 кВ, 12 В, 24 В, 48 В, 110 В, 220 В |
| Тұтынылатын тоқ | 24 А |
| Жұмыс режимі | Жұмысшы |
| Басқару түрі | Жергілікті |
| Дисплей | Жоқ |
| Температура сенсоры | Иә |
| Автоматты бастау | Иә |
| Көрсеткіш | Жарық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 69 мм |
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 12 мм |
| Салмақ | 49 кг |
| Пайдалану шарттары | |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 45 град. |
| Тамақтандыру | |
| МОДУЛЬ | АВТОМАТТАНДЫРУ |
- Бағасы: 30 952 ₸





