Өтпелі терминал; бұрандалы қысқыш; 1000В; 150А; 50мм2; Дегсон
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрандалы типті Din-Rail TB, қосқыш түрі: Бұрандалы/қосылатын қосқыш, Номиналды кернеу: 1000В, Номиналды ток: 150А, Қосқыштар саны: 2, Потенциалдар саны: 1, Қимасы: 16мм2 - 50мм2, AWG: 6 - 1/0, Ені: 20мм, Түсі: сұр, Бекіту түрі: NS 35/7,5, NS 35/15
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DEGSON |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ұзындығы | 70.45 мм |
| Ені | 20 мм |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 50 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 10 д. (дана) |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 105 град. |
| Максималды ток | 150 А |
| Максималды кернеу | 1000 В |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 03 маусым 2026