Өтпелі терминал; бұрандалы қысқыш; 500В; 24А; 4мм2; Дегсон
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрандалы типті Din-Rail TB, қосқыш түрі: Бұрандалы/қосылатын қосқыш, Номиналды кернеу: 500В, Номиналды ток: 24А, Қосқыштар саны: 3, Потенциалдар саны: 1, Қимасы: 0,2 мм2 - 4 мм2, AWG: 24 - 12, Ені: 6,2 мм, Түсі: сұр, Бекіту түрі: NS 35/7,5, NS 35/15
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DEGSON |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Ұзындығы | 42.5 мм |
| Ені | 10.2 мм |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 4 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 50 д. (дана) |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 105 град. |
| Максималды ток | 24 А |
| Максималды кернеу | 500 В |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 03 маусым 2026