Терминал өтпелі; бұрандалы қысқыш; терминал 16 мм2; Дегсон
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DIN-рельстегі бұрандалы TB түрі, қосқыш түрі: Бұрандалы/қосылатын қосқыш, Қосқыштар саны: 2, Потенциалдар саны: 1, Қимасы: 0,2 мм2 - 16 мм2, AWG: 12 - 4, Ені: 12,2 мм, Түсі : жасыл-сары, Бекіту түрі: NS 35/7,5, NS 35/15
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DEGSON |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Ұзындығы | 42.5 мм |
| Ені | 10.2 мм |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 16 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 50 д. (дана) |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 105 град. |
| Максималды ток | 76 А |
| Максималды кернеу | 1000 В |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 03 маусым 2026