Өтпелі терминал; бұрандалы қысқыш; 600В; 30А; 10мм2; Дегсон
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрандалы DIN-рельсті ТБ, қосқыш түрі: Бұрандалы/қосылатын қосқыш, Қосқыштар саны: 2, Потенциалдар саны: 1, Қимасы: 0,2 мм2 - 10 мм2, AWG: 20-6, Ені: 10,2 мм, Түсі : жасыл-сары, Бекіту түрі: NS 35/7,5, NS 35/15
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DEGSON |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Ұзындығы | 42.5 мм |
| Ені | 10.2 мм |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 10 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 50 д. (дана) |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 105 град. |
| Максималды ток | 30 А |
| Максималды кернеу | 600 В |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 03 маусым 2026