Өткізгіш терминал; бұрандалы қысқыш; 500В; 6,3 А; 4мм2; Дегсон
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрандалы DIN-рельсті ТБ, қосқыш түрі: Бұрандалы/қосылатын қосқыш, Номиналды кернеу: 500В, Номиналды ток: 6,3А, Қосқыштар саны: 2, Потенциалдар саны: 1, Қимасы: 0,5 мм2 - 4 мм2, AWG : 22 - 10, Ені: 8 мм, Сақтандырғыш түрі: Шыны/керамика/..., Сақтандырғыш түрі: G / 5 x 20, Түсі: қара, Бекіту түрі: NS 35/7.5, NS 35/15.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DEGSON |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Клемма қалыбы |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Ені | 6.1 мм |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Орнату әдісі | Бұранда |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 4 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 50 д. (дана) |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 105 град. |
| Максималды ток | 6.3 А |
| Максималды кернеу | 500 В |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 18 сәуір 2026