Терминал өтпелі; екі деңгейлі; бұрандалы қысқыш; 800В; 32А; 4мм2; Дегсон
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Din-Rail TB бұранда түрі, қосқыш түрі: бұрандалы/қосылатын қосқыш, қосқыштар саны: 4, потенциалдар саны: 1, қимасы: 0,5 мм2 - 4 мм2, AWG: 22 - 10, ені: 6,1 мм, түсі: сары-жасыл, Бекіту түрі: NS 35/7.5, NS 35/15
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DEGSON |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Клемма қалыбы |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Ені | 6.1 мм |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Орнату әдісі | Бұранда |
| Бекіту тесіктерінің саны | 4 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 4 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 50 д. (дана) |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 105 град. |
| Максималды ток | 32 А |
| Максималды кернеу | 800 В |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 18 сәуір 2026