Өтпелі терминал; 35 мм2; POWER CAGE CLAMP WAGO 285-135
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2-сымды өткізгіш; 35 мм2; маркерлерге арналған бүйірлік слоттар; тек 35 x 15 DIN рельсі үшін; POWER CAGE CLAMP; 35,00 мм2; сұр
Электрлік деректер
IEC/EN сәйкес рейтингтер
| Үшін рейтингтер | МЭК/ЕН 60947-7-1 |
| Номиналды кернеу (III/3) | 1000 Жылы |
| Номиналды импульстік кернеу (III/3) | 8 шаршы метр |
| Номиналды ток | 125 А |
| Аңыз (рейтингтер) | (III / 3) ≙ Асқын кернеу санаты III / Ластану дәрежесі 3 |
Рейтингтер UL 1059 сәйкес
| Арналған рұқсаттар | 1059 КӨШЕСІ |
| Номиналды кернеу UL (Пайдалану тобы B) | 600 Жылы |
| Номиналды ток UL (пайдалану тобы B) | 115 А |
| Номиналды кернеу UL (пайдалану тобы C) | 600 Жылы |
| Номиналды ток UL (пайдалану тобы C) | 115 А |
CSA бойынша рейтингтер
| Арналған рұқсаттар | CSA 22.2 № 158 |
| Номиналды кернеу CSA (Пайдалану тобы B) | 600 Жылы |
| Номиналды ток CSA (пайдалану тобы B) | 115 А |
| Номиналды кернеу CSA (Пайдалану тобы C) | 600 Жылы |
| Номиналды ток CSA (D тобын пайдаланыңыз) | 115 А |
Қуаттың жоғалуы
| Полюстегі қуаттың жоғалуы (әлеуетті) | 4 062 Вт |
| Номиналды ток I N көрсетілген қуаттың жоғалуы үшін | 125 А |
| Берілген, токқа тәуелді қуаттың жоғалуы үшін кедергі мәні | 0 Ом |
Қосылу деректері
| Қосылу нүктелері | 2 |
| Потенциалдардың жалпы саны | 1 |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Секіргіштерге арналған слоттардың саны | 2 |
Қосылу 1
| Қосылу технологиясы | ҚУАТ ТОРЫНЫҢ ҚЫСҚЫШЫ |
| Іске қосу түрі | Жұмыс құралы |
| Қосылатын өткізгіш материалдар | Мыс |
| Қатты өткізгіш | 6 ... 35 мм2 / 8 ... 2 АВГ |
| Көп тармақты өткізгіш | 6 ... 35 мм2 / 8 ... 2 АВГ |
| Көп тармақты өткізгіш | 6 ... 35 мм2 / 8 ... 2 АВГ |
| Өткізгіш жұқа өзекті; оқшауланған ұшы бар | 6 ... 35 мм2 / 8 ... 2 АВГ |
| Өткізгіш жіңішке өзекті; оқшауланбаған ұшымен | 6 ... 35 мм2 / 8 ... 2 АВГ |
| Жолақтың ұзындығы | 25 мм/0,98 дюйм |
| Сымдардың бағыты | Сымдарды бүйірлік енгізу |
Физикалық деректер
| Ені | 16 мм/0,63 дюйм |
| Биіктігі | 86 мм / 3,386 дюйм |
| DIN-рейканың жоғарғы жиегінен тереңдігі | 63 мм / 2,48 дюйм |
Механикалық деректер
| Бекіту түрі | DIN-рейка 35 х 15 |
| Монтаждау (ескертпе) | тек 35 x 15 DIN-рейка үшін жарамды |
| Таңбалау деңгейі | Бүйірлік таңбалау |
Материалдар туралы мәліметтер
| Түсі | сұр |
| Материалдар тобы | мен |
| Оқшаулағыш материал | Полиамид (PA66) |
| UL94 бойынша тұтанғыштық сыныбы | V0 |
| Өрт жүктемесі | 1257 мДж |
| Салмақ | 79,3 г |
Қоршаған ортаға қойылатын талаптар
| Өңдеу температурасы | -35...+85 °С |
| Үздіксіз жұмыс температурасы | -60...+105 °С |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | WAGO |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 05 мамыр 2026