Уақыт релесі модулі; 6А; Теміржол; Көп функциялы; Модуль ені: 6 мм; WAGO 857-604
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Уақыт релесінің модулі; Номиналды кіріс кернеуі: тұрақты ток 24В; Үздіксіз токтың шектелуі: 6 А; Railway; Көпфункционалды; Сары күй индикаторы; Модульдің ені: 6 мм; сұр
Функциялар:
- 4 функциялар
- Функция мен уақыт диапазоны DIP қосқышы арқылы реттеледі.
Басқару тізбегі
| Номиналды кіріс кернеуі U N | 24 В тұрақты ток |
| Кіріс кернеуінің диапазоны | ±30 % |
| U кезіндегі номиналды кіріс тогы N | 18 мА |
| Уақыт диапазоны | Реттелетін: 0,1 ... 10 с; 3...300 бірге; 0,3...30 мин; 3 ... 300 мин |
| Уақытты ысыру | 50 мс |
| Қайталау дәлдігі | 1 % |
| Импульстің минималды ұзындығы (басқару кірісі) | 10 мс |
| Функциялар | Қосуды кешіктіру Жеке алдыңғы шеп Қосуды кідірту және бір алдыңғы жиек (бекітілген 1 с) Жыпылықтау |
Жүктеме тізбегі
| Ауыстырып-қосқыш/аудармалы контактілер саны | 1 |
| Контактілердің материалы (реле) | AgSnO 2 |
| Тұрақты токтың шектелуі | 6 А |
| Іске қосу тогы (резистивті) макс. | (айнымалы ток) 20 А / 0,02 с |
| Ауыстыру кернеуі (макс.) | 250 В айнымалы ток |
| Коммутацияланатын қуат (омдық) макс. | 1500 ВА айнымалы ток; Тұрақты ток (шекті жүктеме қисығын қараңыз) |
| Коммутациялық қабілет | Айнымалы ток-15: 3А / 250В айнымалы ток; DC-13: 2 А / 24 В жылдам. ағым |
| Ұсынылатын ең аз жүктеме | 10 В/10 мА; 24 Жылы / 1 мА |
| Тартылу уақыты (тип.) | 15 мс |
| Өшіру уақыты (түр.) | 25 мс |
| Қайтару уақыты (түрі) | 3,5 мс |
| Электрлік төзімділік (БІРАҚ; белсенді жүктеме; 23 °C) | 50 x 103 ауыстырып-қосқыштар |
| Механикалық өмір | 5 x 10⁶ ауыстырып қосқыштар |
Дабыл жүйесі
| Күй индикаторы | Сары жарық диоды |
Қауіпсіздік және қорғау
| Номиналды кернеу | 250 Жылы |
| Номиналды импульстік кернеу | 4 Шаршы |
| Ластану дәрежесі | 2 |
| Диэлектрлік беріктік (басқару/жүктеме тізбегі) (айнымалы ток, 1 мин) | 4 шаршы. |
| Диэлектрлік беріктік (ашық контакт) (AC, 1 мин) | 1 шаршы. |
| Қорғау түрі | IP20 |
Қосылу деректері
| Қосылу технологиясы | CAGE CLAMP қондырмалы қысқышы ® |
| Қатты өткізгіш | 0,34 ... 2,5 мм2 / 22 ... 14 АВГ |
| Көп тармақты өткізгіш | 0,34 ... 2,5 мм2 / 22 ... 14 АВГ |
| Жолақтың ұзындығы | 9...10 мм / 0,35...0,39 дюйм |
Физикалық деректер
| Ені | 6 мм/0,236 дюйм |
| Биіктігі | 94 мм / 3,701 дюйм |
| DIN-рейканың жоғарғы жиегінен тереңдігі | 81 мм / 3,189 дюйм |
Механикалық деректер
| Бекіту түрі | DIN-рейка 35 |
Материалдар туралы мәліметтер
| Түсі | сұр |
| Оқшаулағыш материал | Полиамид (PA66) |
| UL94 бойынша тұтанғыштық сыныбы | V0 |
| Өрт жүктемесі | 0,563 мДж |
| Салмақ | 24,9 ж |
Қоршаған ортаға қойылатын талаптар
| Қоршаған ортаның температурасы (жұмыс кезінде UN ) | -25...+70 °С |
| Қоршаған ортаның температурасы (сақтау) | -40...+70 °С |
| Өңдеу температурасы | -25...+50 °С |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 5 ... 95 % (конденсацияға жол берілмейді) |
| Жұмыс биіктігі (макс.) | 2000 м |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | WAGO |
- Бағасы: 52 966 ₸







Жіберу 03 маусым 2026