Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Уақыт релесінің модулі
Уақыт релесі модулі; Номиналды кіріс кернеуі: 24 В тұрақты ток; Үздіксіз ток шегі: 6А; Теміржол; көп функциялы/көп уақытты; Сары күй индикаторы; Модуль ені: 6 мм
Функциялар:
- 7 функциялар
- 2 бөлек реттелетін уақыт диапазоны
- Функция мен уақыт диапазоны DIP қосқышы арқылы реттеледі.
Басқару тізбегі
| Номиналды кіріс кернеуі U N | 24 В тұрақты ток |
| Кіріс кернеуінің диапазоны | ±30 % |
| U кезіндегі номиналды кіріс тогы N | 18 мА |
| Уақыт диапазоны | Реттелмелі: 0,01 ... 0,1 с; 0,1...1; 1...10; 10...100; 1...10 мин; 10...100 мин; 1...10 ч; 10 ... 100 ч |
| Уақытты ысыру | 50 мс |
| Импульстің минималды ұзындығы (басқару кірісі) | 10 мс |
| Функциялар | Қосу және өшіру кідірісі (басқару кірісімен) Қосуды кідірту және бір алдыңғы шеп Қосуды кешіктіру және бір алдыңғы жиек (басқару кірісі бар) Бір алдыңғы және артқы фронт (басқару кірісімен) Импульстар тізбегін бағалау ( басқару кірісімен) Циклды қайталау таймері (импульсті іске қосу) Қайталанатын цикл таймері (интервалды іске қосу), басқару кірісі |
Жүктеме тізбегі
| Ауыстырып-қосқыш/аудармалы контактілер саны | 1 |
| Контактілердің материалы (реле) | AgSnO 2 |
| Тұрақты токтың шектелуі | 6 А |
| Іске қосу тогы (резистивті) макс. | (айнымалы ток) 20 А / 0,02 с |
| Ауыстыру кернеуі (макс.) | 250 В айнымалы ток |
| Коммутацияланатын қуат (омдық) макс. | 1500 ВА айнымалы ток; Тұрақты ток (шекті жүктеме қисығын қараңыз) |
| Коммутациялық қабілет | Айнымалы ток-15: 3А / 250В айнымалы ток; Тұрақты ток-13: 2А / 24В тұрақты ток. ағым |
| Ұсынылатын ең аз жүктеме | 10В/10мА; 24В / 1мА |
| Тартылу уақыты (тип.) | 15 мс |
| Өшіру уақыты (түр.) | 25 мс |
| Қайтару уақыты (түрі) | 3,5 мс |
| Электрлік төзімділік (БІРАҚ; белсенді жүктеме; 23 °C) | 50 x 103 ауыстырып-қосқыштар |
| Механикалық өмір | 5 x 10⁶ ауыстырып қосқыштар |
| Сандық шығыс (DO) | U Н - 1 жылы; 100 мА |
Дабыл жүйесі
| Күй индикаторы | Сары жарық диоды |
Қауіпсіздік және қорғау
| Номиналды кернеу | 250 Жылы |
| Номиналды импульстік кернеу | 4 шаршы метр |
| Ластану дәрежесі | 2 |
| Диэлектрлік беріктік (басқару/жүктеме тізбегі) (айнымалы ток, 1 мин) | 4 шаршы. |
| Диэлектрлік беріктік (ашық контакт) (AC, 1 мин) | 1 шаршы. |
| Қорғау түрі | IP20 |
Қосылу деректері
| Қосылу технологиясы | CAGE CLAMP қондырмалы қысқышы ® |
| Қатты өткізгіш | 0,34 ... 2,5 мм2 / 22 ... 14 АВГ |
| Көп тармақты өткізгіш | 0,34 ... 2,5 мм2 / 22 ... 14 АВГ |
| Жолақтың ұзындығы | 9...10 мм / 0,35...0,39 дюйм |
Физикалық деректер
| Ені | 6 мм/0,236 дюйм |
| Биіктігі | 94 мм / 3,701 дюйм |
| DIN-рейканың жоғарғы жиегінен тереңдігі | 97,8 мм/3,85 дюйм |
Механикалық деректер
| Бекіту түрі | DIN-рейка 35 |
Материалдар туралы мәліметтер
| Өрт жүктемесі | 0,013 мДж |
| Салмақ | 52 г |
Қоршаған ортаға қойылатын талаптар
| Қоршаған ортаның температурасы (жұмыс кезінде UN ) | -25...+70 °С |
| Қоршаған ортаның температурасы (сақтау) | -40...+70 °С |
| Өңдеу температурасы | -25...+50 °С |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 5 ... 95 % (конденсацияға жол берілмейді) |
| Жұмыс биіктігі (макс.) | 2000 м |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | WAGO |
- Бағасы: 118 980 ₸







Жіберу 03 маусым 2026