Wago Railway 6 релелік модулі А жасыл күй индикаторы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Релелік модуль; Номиналды кіріс кернеуі: 24В тұрақты ток; 1 түйреуішті орнату; Үздіксіз ток шегі: 6А; Теміржол; Жасыл күй индикаторы; Модуль ені: 10 мм
Басқару тізбегі
| Номиналды кіріс кернеуі U N | 24 В тұрақты ток |
| Кіріс кернеуінің диапазоны | -30 … +25 % |
| U кезіндегі номиналды кіріс тогы N | 7 мА |
Жүктеме тізбегі
| Жабылатын/қосылатын контактілер саны | 1 |
| Контактілердің материалы (реле) | AgSnO 2 |
| Тұрақты токтың шектелуі | 6 А |
| Ауыстыру кернеуі (макс.) | 250 В айнымалы ток |
| Коммутацияланатын қуат (омдық) макс. | 1500 ВА айнымалы ток; Тұрақты ток (шекті жүктеме қисығын қараңыз) |
| Коммутациялық қабілет | Айнымалы ток-15: 3А / 250В айнымалы ток; Тұрақты ток-13: 2А / 24В тұрақты ток. ағым |
| Ұсынылатын ең аз жүктеме | 10В/10мА; 24В / 1мА |
| Тартылу уақыты (тип.) | 8 мс |
| Өшіру уақыты (түр.) | 4 мс |
| Электрлік төзімділік (БІРАҚ; белсенді жүктеме; 23 °C) | 50 x 103 ауыстырып-қосқыштар |
| Механикалық өмір | 5 x 10⁶ ауыстырып қосқыштар |
Дабыл жүйесі
| Күй индикаторы | Жасыл жарық диоды |
Қауіпсіздік және қорғау
| Номиналды кернеу | 250 Жылы |
| Ластану дәрежесі | 2 |
| Диэлектрлік беріктік (басқару/жүктеме тізбегі) (айнымалы ток, 1 мин) | 3 шаршы. |
| Диэлектрлік беріктік (ашық контакт) (AC, 1 мин) | 1 шаршы. |
| Қорғау түрі | IP20 |
Физикалық деректер
| Ені | 10,3 мм/0,406 дюйм |
| Биіктігі | 77,7 мм / 3,059 дюйм |
| Бетінен биіктігі | 59,3 мм/2,335 дюйм |
| Тереңдігі | 52 мм / 2,047 дюйм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | WAGO |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз






Жіберу 03 маусым 2026