Кіріктірілген ток трансформаторы; 250/5А; Номиналды қуат: 5ВА; WAGO 855-405/250-501
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Қосылатын ток трансформаторы; Бастапқы номиналды ток: 250А; Қайталама номиналды ток: 5А; Номиналды қуат: 5ВА; Дәлдік класы: 1
Қысқаша сипаттама:
Бұл ауыстырылатын қондырғылар (855 серия) индуктивті бір сымды ток трансформаторлары болып табылады. Қолданылатын өлшеу принципіне байланысты бұл ток трансформаторлары тек айнымалы ток желісінде қолдануға арналған.
Функциялар:- CAGE бұрандасыз жалғау технологиясы CLAMP®
- Монтаждаудың бірнеше нұсқалары бар
- Дірілге және соққыға төзімді
- Жоғары механикалық ұстау күші
- Ток бойынша жоғары рұқсат етілген жүктеме
- Номиналды бастапқы токтың 120% үздіксіз шамадан тыс жүктелуі
- 1,2 кВ максимумға дейінгі жұмыс кернеуіне арналған төмен кернеулі ток трансформаторы
- 690 В желілері үшін
- UL мойындаған компоненттер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | WAGO |
| Кернеу | 1.2 кВ |
| Тоқ жиілігі | 60 Гц |
| Минималды бастапқы ток | 20 А |
| Максималды бастапқы ток | 250 А |
| Екінші ток | 5 А |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Дәлдік класы | 1.0 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 52 мм |
| Биіктігі | 91.15 мм |
| Ені | 70 мм |
- Бағасы: 25 346 ₸





Жіберу 03 маусым 2026