Кіріктірілген ток трансформаторы; 500/5А; Номиналды қуат: 5ВА; WAGO есептегішімен 855-405/500-509

- Тапсырыс бойынша
- Коды:855-405/500-509
Жіберу 03 маусым 2026Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (775) 227-10-08
Руслан 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қосылатын ток трансформаторы; Бастапқы номиналды ток: 500А; Қайталама номиналды ток: 5А; Номиналды қуат: 5ВА; Дәлдік класы: 0,5; есептегішпен
Қысқаша сипаттама:
Кіріктірілген шоттарды өлшеуге арналған WAGO ток трансформаторлары (855 сериясы) индуктивті бір сымды ток трансформаторлары болып табылады. Қолданылатын өлшеу принципіне байланысты бұл ток трансформаторлары тек айнымалы ток желісінде қолдануға арналған.
Бұл кірістірілген ток трансформаторлары сәйкестікті растау процедурасына (D модулі) сәйкес келеді және есепшот ұсыну үшін пайдаланылуы мүмкін.
Функциялар:
- CAGE бұрандасыз жалғау технологиясы CLAMP®
- Монтаждаудың бірнеше нұсқалары бар
- Дірілге және соққыға төзімді
- Жоғары механикалық ұстау күші
- Ток бойынша жоғары рұқсат етілген жүктеме
- Номиналды бастапқы токтың 120% үздіксіз шамадан тыс жүктелуі
- 1,2 кВ максимумға дейінгі жұмыс кернеуіне арналған төмен кернеулі ток трансформаторы
- 690 В желілері үшін
- Аксессуарлар: 879-3040; энергия есептегіш; Push-in CAGE CLAMP® қысқышымен және рычагпен; трансформаторды қосу (2PUCT)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | WAGO |
| Кернеу | 1.2 кВ |
| Тоқ жиілігі | 60 Гц |
| Минималды бастапқы ток | 20 А |
| Максималды бастапқы ток | 500 А |
| Екінші ток | 5 А |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Дәлдік класы | 1.0 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 52 мм |
| Биіктігі | 91.15 мм |
| Ені | 70 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




