Қосылатын ток трансформаторы; 2000/5А; Номиналды қуат: 10 ВА; ВАГО 855-805/2000-1001
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Қосылатын ток трансформаторы; Бастапқы номиналды ток: 2000 А; Қайталама номиналды ток: 5 А; Номиналды қуат: 10 ВА; Дәлдік сыныбы: 1
Қысқаша сипаттама:
Бұл ауыстырылатын қондырғылар (855 серия) индуктивті бір сымды ток трансформаторлары болып табылады. Қолданылатын өлшеу принципіне байланысты бұл ток трансформаторлары тек айнымалы ток желісінде қолдануға арналған.
Функциялар:- CAGE бұрандасыз жалғау технологиясы CLAMP®
- Монтаждаудың бірнеше нұсқалары бар
- Дірілге және соққыға төзімді
- Жоғары механикалық ұстау күші
- Ток бойынша жоғары рұқсат етілген жүктеме
- Номиналды бастапқы токтың 120% үздіксіз шамадан тыс жүктелуі
- 1,2 кВ максимумға дейінгі жұмыс кернеуіне арналған төмен кернеулі ток трансформаторы
- 690 В желілері үшін
- UL мойындаған компоненттер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | WAGO |
| Кернеу | 1.2 кВ |
| Тоқ жиілігі | 60 Гц |
| Максималды бастапқы ток | 2000 А |
| Екінші ток | 5 А |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 55 град. |
| Дәлдік класы | 1.0 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 52 мм |
| Биіктігі | 134.4 мм |
| Ені | 120 мм |
- Бағасы: 66 409 ₸






Жіберу 03 маусым 2026