Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Қысқаша сипаттама:
Бұл ауыстырылатын қондырғылар (855 серия) индуктивті бір сымды ток трансформаторлары болып табылады. Қолданылатын өлшеу принципіне байланысты бұл ток трансформаторлары тек айнымалы ток желісінде қолдануға арналған.
Функциялар:- Технология бұрандасыз қосылыс CAGE CLAMP®
- Монтаждаудың бірнеше нұсқалары бар
- Дірілге және соққыға төзімді
- Жоғары механикалық ұстау күші
- Ток бойынша жоғары рұқсат етілген жүктеме
- Номиналды бастапқы токтың 120% үздіксіз шамадан тыс жүктелуі
- Жұмыс кернеуіне арналған төмен вольтты ток трансформаторы максимумға дейін. 1,2 шаршы метр
- 690 В желілері үшін
- UL мойындаған компоненттер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | WAGO |
| Өндіруші ел | Германия |
| Екінші ток | 1 А |
| Максималды бастапқы ток | 400 А |
| Жүктеме қуаты | 0.1 кВА |
| Кернеу | 1.2 кВ |
| Тоқ жиілігі | 60 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 105.25 мм |
| Ұзындығы | 52 мм |
| Ені | 85 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Дәлдік класы | 1.0 |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
- Бағасы: 35 930 ₸






Жіберу 03 маусым 2026