2-сымды жерге тұйықталған терминал блогы; қаптамада (20 дана) 16 мм2 WAGO 2016-1207 DIN рельстері үшін
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
жерге қосылған 2 сымды терминал блогы; 16 мм2; Ex e II қолданбаларына жарамды; бүйірлік және орталық белгілер; 35 x 15 және 35 x 7,5 DIN рельстері үшін; CAGE CLAMP® кірістіру қысқышы; 16,00 мм2; сары-жасыл
| Қосылу технологиясы | CAGE CLAMP қондырмалы қысқышы ® |
| Іске қосу түрі | Жұмыс құралы |
| Қосылатын өткізгіш материалдар | Мыс |
| Номиналды қима | 16 мм2 |
| Қатты өткізгіш | 0,5 ... 16 мм2 / 20 ... 6 АВГ |
| Қатты өткізгіш; қондырмалы тоқтату | 6 ... 16 мм2 / 14 ... 6 АВГ |
| Көп тармақты өткізгіш | 0,5 ... 25 мм2 / 20 ... 4 АВГ |
| Жұқа өзекті өткізгіш; оқшауланған ұшымен | 0,5 ... 16 мм2 / 20 ... 6 АВГ |
| Жұқа өзекті өткізгіш; ұшымен; қондырмалы тоқтату | 6 ... 16 мм2 / 10 ... 6 АВГ |
| Ескертпе (өткізгіш қимасы) | Өткізгіштің сипаттамасына байланысты көлденең қимасы кішірек сымды итергіш қысқыш арқылы да салуға болады. |
| Жолақтың ұзындығы | 18...20 мм / 0,71...0,79 дюйм |
| Сымдардың бағыты | Алдыңғы кіреберісі бар сымдар |
| NTIN | |
|---|---|
| NTIN | 0200259445090 |
| Негізгі | |
| Өндіруші | WAGO |
| Өндіруші ел | Германия |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Клемма қалыбы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 69.8 мм |
| Ені | 12 мм |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 16 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 32 270 ₸





