2 істікшелі түрлендірудің бір релесі; тұрақты ток: 8А DEGSON DRPB-2C-D24-06A(H)-30070000095

- Тапсырыс бойынша
- Коды:30070000095
Жіберу 18 сәуір 2026Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (775) 227-10-08
Руслан 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
шағын көлем, максималды ток, 2 түрлендіргіш түйреуіш, индикатор шамы, сынақ тұтқасы бар, номиналды басқару кернеуі: тұрақты ток 24В, тұрақты ток: 8А
Өнімнің артықшылықтары
☑Катушка мен контактілер арасындағы сенімді оқшаулау
☑Контактінің максималды қуаты 8А жетеді
☑Тестілеу батырмасымен
| Катушка жағы | |
|---|---|
| Катушканың кедергісі | 1440 Ом |
| қалпына келтіру кернеуі | ≥5% |
| Номиналды жағдайларда тұтынылатын қуат |
0,40 Вт
|
| Қоршаған орта туралы деректер | |
|---|---|
| Қоршаған ортаның температурасы (жұмыс температурасы) | -40 °С ... +85 °С |
| Қоршаған ортаның температурасы (сақтау/тасымалдау) | -40 °С ... +85 °С |
| қоршаған ортаның ылғалдылығы | 35%~85% салыстырмалы ылғалдылық |
| Ауыстырып қосқыш бөлік (байланыс бөлігі) | |
|---|---|
| Байланыстың максималды кернеуі | айнымалы ток 277В/тұрақты ток 30В |
| Максималды байланыс тогы | 8А |
| Байланыс композициясы | 2С |
| Байланыс механизмі | жалғыз |
| Байланыс материалы | Күміс қорытпасы |
| Қолданылу уақыты | <20 мс |
| Уақытты ысыру | <10 мс |
| Коммутацияның максималды жиілігі (механикалық) | 18000 рет/сағ |
| Коммутацияның максималды жиілігі (номиналды жүктеме) | 1800 рет/сағ |
| Оқшаулау кедергісі | ≥100 ХКҚҰ |
| Төзімді кернеу (катушка мен контакт арасында) | 5000 В айнымалы ток/1 мин |
| Төзімді кернеу (бір полюстің түйіспелері арасында) | 1000 В айнымалы ток/1 мин |
| Соққыға төзімді | 10G |
| Дірілге төзімді | 10-55 Гц |
| Электрлік өмір | >1×105 |
| Механикалық өмір | >1×107 |
| Габариттік параметрлер | |
|---|---|
| жоғары | 35,2 мм |
| ұзындығы | 29мм |
| ені | 12,6 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DEGSON |
| Өндіруші ел | Қытай |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


