Бір реттік реле, 1 істікшелі түрлендіру; тұрақты ток 12А; DEGSON DRPB-1C-D24-06A(H)-30070000094

- Тапсырыс бойынша
- Коды:30070000094
Жіберу 18 сәуір 2026Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (775) 227-10-08
Руслан 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
шағын көлем, максималды ток, 1 түрлендіргіш түйреуіш, индикатор шамы, сынақ тұтқасы бар, номиналды басқару кернеуі: тұрақты ток 24В, тұрақты ток: 12А
Өнімнің артықшылықтары
☑Катушка мен контактілер арасындағы сенімді оқшаулау
☑Контактінің максималды қуаты 12А жетеді
☑Тестілеу батырмасымен
| Тапсырысқа арналған деректер | |
|---|---|
| Тапсырыс нөмірі | 30070000094 |
| Қаптама бірлігі | 20 СТК |
| Тапсырыс үшін ең аз саны | 20 СТК |
| Өнімнің салмағы (қаптамасыз) | 17ж |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DEGSON |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Катушка жақтары | |
| Катушканың кедергісі | 1440 Ом |
| Қалпына келтіру кернеуі | ≥5% |
| Номиналды жағдайларда тұтынылатын қуат | 0,40 Вт |
| Номиналды кіріс кернеуі UN | 24 В постоянного тока |
| UN кезінде рұқсат етілген кіріс тогы | 22 мА |
| Жұмыс кернеуі | ≤75% |
| Максималды рұқсат етілген кернеу | 1.1 |
| Қоршаған орта туралы деректер | |
| Қоршаған ортаның температурасы (жұмыс температурасы) | -40 °С ... +85 °С |
| Қоршаған ортаның температурасы (сақтау/тасымалдау) | -40 °С ... +85 °С |
| Қоршаған ортаның ылғалдылығы | 35%~85% относительной влажности |
| Ауыстырып қосқыш бөлік (байланыс бөлігі) | |
| Байланыстың максималды кернеуі | 277 В переменного тока/30 В постоянного тока |
| Максималды байланыс тогы | 12А |
| Байланыс композициясы | 1С |
| Байланыс механизмі | single |
| Байланыс материалы | Серебряный сплав |
| Қолданылу уақыты | <20 мс |
| Коммутацияның максималды жиілігі (механикалық) | 18000 рет/сағ |
| Коммутацияның максималды жиілігі (номиналды жүктеме) | 1800 рет/сағ |
| Оқшаулау кедергісі | ≥100 ХКҚҰ |
| Төзімді кернеу (катушка мен контакт арасында) | 5000 В переменного тока/1 мин |
| Төзімді кернеу (бір полюстің түйіспелері арасында) | 1000 В айнымалы ток/1 мин |
| Дірілге төзімді | 10-55 Гц |
| Электрлік өмір | >1×105 |
| Механикалық өмір | >1×107 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


