Тарату қораптарына арналған MICRO PUSH WIRE® қосқышы; қатты өткізгіштер үшін;0,8 мм; 4 ядролы; WAGO 243-204
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
тарату қораптарына арналған MICRO PUSH WIRE® қосқышы; қатты өткізгіштер үшін; 0,8 мм Ø; 4-негізгі; қою сұр корпус; ашық сұр түсті мұқаба; Қоршаған ортаның температурасы: 60°C-тан артық емес; 0,80 мм2; қою сұр
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Өндіруші | WAGO |
| Техникалық деректер | |
| Номиналды кернеу, В | 100 В |
| Номиналды ток | 6 А |
| Қосылу деректері | |
| Қосылу технологиясы | PUSH WIRE® |
| Қатты өткізгіш | 22 … 20 AWG |
| Жолақтың ұзындығы | 5...6 мм / 0,2...0,24 дюйм |
| Өткізгіштің диаметрі | 0,6 … 0,8 мм / 22 … 20 AWG |
| Өткізгіштің диаметрі (ескертпе) | Диаметрі бірдей өткізгіштерді пайдаланған кезде 0,5 мм (24 AWG) немесе 1 мм (18 AWG) диаметрлері де мүмкін. |
- Бағасы: 177 ₸




Жіберу 03 маусым 2026