Индикатор шамы бар Panasonic реле модулі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Релелік модуль
Өнімнің артықшылықтары
☑ Әрбір сигнал арнасы мен қуат кернеуінің жарық диодты күй индикаторлары бар☑ Шығуда бір-бірден қалыпты түрде ашық контактілер жинағы бар кірістірілетін субминиатюралық реле
☑ NPN, PNP контроллері үшін жарамды
☑ Әрбір сигнал жолы үшін қайтару диоды
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DEGSON |
| Өлшеу | |
| Ені | 90 мм |
| Биіктігі | 60 мм |
| ұзындығы | 80 мм |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Арналар саны | 12 |
| Орнату орны | Произвольный |
| Стандарттар/ережелер | МЭК61810 |
| Ластану деңгейі | 3 |
| Оқшаулағыш қабық материалдары | ПВХ/ПА66 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026