4 арналы аналогтық шығыс, 4~20Ма, DF20-M-4AO-I-3-30050000325
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнімнің артықшылықтары
☑Далалық шинаның қолданылуына және қосылым түріне қарамастан.☑Қорғау класы IP20.
☑ Жұмыс күйінің жарық диодты индикаторы.
☑Электрондық схема мен өріс қабаты оптикалық қосқышпен оқшауланған.
☑4 арналы аналогтық шығыс.
☑4~20 мА.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 69 мм |
| Ені | 12 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP20 |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор кернеуі | 24 В |
| Техникалық деректер | |
| Қосылу түрі | 2-проводной |
| мекенжайларды салыстыру | поддерживает |
| модуль түрі | режим анологового выхода |
| оқшаулау әдісі | Далалық қабаттан оптооқшауланған |
| Интерфейс түрі | қашықтағы жүйелік шина |
| сигнал түрі | difference |
| Арналар саны | 4 |
| Рұқсат | 16 Бит |
| Қосылу деректері | |
| Сымды қысудың максималды ауданы | 2,5 мм2 |
| Сымды қысудың ең аз ауданы | 0,2 мм2 |
| Сымды қысудың максималды ауданы (AWG) | АВГ 12 |
| Сымды қысудың ең аз ауданы (AWG) | АВГ 28 |
| қосылу түрі | серіппелі терминал |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Оқшаулаудың төзімді кернеуі | 500В |
| Жүйенің қоректендіру тогы, макс. | 110 мА |
| ықпал ету | 11 мс ішінде 15 г, IEC 60068-2-27 сәйкес жартылай синусоид |
| соққыға төзімділік | 5 Гц ≤ f ≤ 8,4 Гц: IEC 60068-2-6 стандартына сәйкес амплитудасы 3,5 мм , 8,4 Гц ≤ f ≤ 150 Гц: IEC 60068-2-6 стандартына сәйкес 1 г үдеу. |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026