DF20-M-16DO-P-30050000279,16 арналы сандық шығыс, 24В тұрақты ток, PNP түрі, 0,5А

- Тапсырыс бойынша
- Коды:DF20-M-16DO-P
Жіберу 04 мамыр 2026Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (775) 227-10-08
Руслан 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнімнің артықшылықтары
☑Далалық шинаның қолданылуына және қосылым түріне қарамастан.☑Қорғау класы IP20.
☑ Жұмыс күйінің жарық диодты индикаторы.
☑Электрондық схема мен өріс қабаты оптикалық қосқышпен оқшауланған.
☑16 арналы сандық шығыс, 24 В тұрақты ток.
☑ Максималды ток 0,5 А.
☑ МЖӘ түрі.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Ұзындығы | 100 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP20 |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор кернеуі | 24 В |
| Техникалық деректер | |
| Қосылу түрі | 1-строчный |
| модуль түрі | Цифрлық шығу режимі |
| оқшаулау әдісі | Далалық қабаттан оптооқшауланған |
| Интерфейс түрі | удаленная системная шина |
| Арналар саны | 16 |
| сигнал түрі | МЖӘ |
| деректер өлшемі | 2 Байт |
| Бір арнаға максималды шығыс тогы | 500 мА |
| Бір модульге максималды шығыс тогы | 6000 мА |
| жүктеме түрі | Индуктивті, резистивті, жеңіл |
| Қосылу деректері | |
| Сымды қысудың максималды ауданы | 1,5 мм² |
| Сымды қысудың ең аз ауданы | 0,14 мм2 |
| Сымды қысудың максималды ауданы (AWG) | АВГ 16 |
| Сымды қысудың ең аз ауданы (AWG) | АВГ 26 |
| қосылу түрі | серіппелі терминал |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Соққыға төзімділік | 5 Гц ≤ f ≤ 8,4 Гц: амплитуда 3,5 мм в соответствии со стандартом IEC 60068-2-6. , 8,4 Гц ≤ f ≤ 150 Гц: ускорение 1 g в соответствии со стандартом IEC 60068-2-6. |
| Оқшаулаудың төзімді кернеуі | 500В |
| ықпал ету | 15 г в течение 11 мс, полусинусоида согласно IEC 60068-2-27 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


