Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнімнің артықшылықтары
☑Далалық шинаның қолданылуына және қосылым түріне қарамастан.
☑Қорғау класы IP20.
☑ Жұмыс күйінің жарық диодты индикаторы.
☑Электрондық схема мен өріс қабаты оптикалық қосқышпен оқшауланған.
☑16 арналы сандық кіріс, 24 В тұрақты ток.
☑ МЖӘ түрі.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 69 мм |
| Ені | 12 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP20 |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор кернеуі | 24 В |
| Қосылу деректері | |
| Сымды қысудың максималды ауданы | 1,5 мм² |
| Сымды қысудың ең аз ауданы | 0,14 мм2 |
| Сымды қысудың максималды ауданы (AWG) | АВГ 16 |
| Сымды қысудың ең аз ауданы (AWG) | АВГ 26 |
| қосылу түрі | серіппелі терминал |
| Аршу ұзындығы | 9 мм |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Соққыға төзімділік | 5 Гц ≤ f ≤ 8,4 Гц: амплитуда 3,5 мм в соответствии со стандартом IEC 60068-2-6. , 8,4 Гц ≤ f ≤ 150 Гц: ускорение 1 g в соответствии со стандартом IEC 60068-2-6. |
| Оқшаулаудың төзімді кернеуі | 500В |
| кері қуаттан қорғау | Да |
| Жүйенің қоректендіру тогы, макс. | 15 мА |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026