Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнімнің артықшылықтары
☑Далалық шинаның қолданылуына және қосылым түріне қарамастан.
☑Қорғау класы IP20.
☑Жүйе күйі, шинаның қуаты, диагностикалық ақпарат көрсеткіштері.
☑Сынақ түймесі бар, орнату және жөндеу оңай.
☑Модульдің ішкі шинасы арқылы енгізу/шығару модуліне 5В тұрақты токтың жұмыс кернеуін қолданыңыз.
☑24 В тұрақты токтың сыртқы жүктемесімен қамтамасыз етілген. Номиналды кернеу.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 69 мм |
| Ені | 12 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP20 |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор кернеуі | 24 В |
| Қосылу деректері | |
| Қосылу түрі | серіппелі терминал |
| Сымды қысудың максималды ауданы | 2,5 мм2 |
| Сымды қысудың ең аз ауданы | 0,2 мм2 |
| Сымды қысудың максималды ауданы (AWG) | 12 ТАМЫЗ |
| Сымды қысудың ең аз ауданы (AWG) | АВГ 28 |
| Аршу ұзындығы | 9 мм |
| Қосымша мәліметтер | |
| Соққыға төзімділік | 5 Гц ≤ f ≤ 8,4 Гц: амплитуда 3,5 мм в соответствии со стандартом IEC 60068-2-6. , 8,4 Гц ≤ f ≤ 150 Гц: ускорение 1 g в соответствии со стандартом IEC 60068-2-6. |
| Оқшаулаудың төзімді кернеуі | 500В |
| жүйелік кернеу | 5 Жылы |
| Жүйенің максималды қоректену тогы | 0.75 Ал |
| Өріс деңгейіндегі максималды қоректендіру тогы | 8 Ал |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026