Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнімнің артықшылықтары
☑ Қолмен кірістіру
☑ Құрастыру оңай
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 27.5 мм |
| Ені | 7.2 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Негізгі | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Механикалық параметрлер | |
| Материал | ПК |
| монтаждау | зажим |
| құрылым түрі | Карта түріндегі терминал дефлекторы |
| Қосылу тәсілі | |
| Баспа платасының қалыңдығы | 1 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026