Автобус IO, 8 арна, Degson DF750-200-11- 2001A(H)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнімнің артықшылықтары
☑ Еркін қосылу және ажырату, құрастыру оңай☑ Төменгі жағындағы 6 алтын жалатылған терминал арқылы ішкі рельс
☑ 8 арналы функционалдық модульмен жабдықталған, әрбір жинақ жарықдиодты шаммен жабдықталған
☑ Екі ішкі алтын жалатылған пышақ қосқышы қуат сатысы үшін пайдаланылады кеңейту
☑ DIN-рельске орнату мүмкін
| Жалпы | |
|---|---|
| Тамақтану | 24В желісі |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Биіктігі | 66.8 мм |
| Ені | 12 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Кернеу | 24 В |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Негізгі белгілері | |
| Өндіруші | DEGSON |
| Құрылғы түрі | Қабылдау-бақылау аспабы |
| Қосылу деректері | |
| Сымның қимасы, мм2: | 0,2~2,5 мм² |
| Қосылу технологиясы | Серіппелі типті сымдарды тарту технологиясы |
| Жолақтың ұзындығы | 8...9 мм / 0,31...0,35 дюйм |
| Күштік байланыстар | 2 ножевых контакта |
| Номиналды ток | Қуат: 24В Шина қосқышы: 5В |
| Күштік жүктеме | 10 A |
| Баспа платасының қалыңдығы | 1 мм |
| Қосымша техникалық сипаттамалар | |
| Құрылым түрі | Сигналдық жарық диоды бар ықшам терминал модулінің корпусы |
| Монтаждау тәсілі | DIN рейкаға |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 05 мамыр 2026