Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнімнің артықшылықтары
☑ Бір DB9 интерфейсі
☑ 8-разрядты адрестік интерфейс
☑ Төменгі жағындағы 6 алтын жалатылған терминал арқылы ішкі рельс
☑ 8 арналы қуат модулімен жабдықталған, әрбір жинақ жарықдиодты шаммен жабдықталған
☑ Қуат сатысын кеңейту үшін екі ішкі алтын жалатылған пышақ қосқышы пайдаланылады
☑ DIN-рельске орнату мүмкін
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 69 мм |
| Ені | 48 мм |
| Ұзындығы | 93.5 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор кернеуі | 24 В |
| Механикалық параметрлер | |
| Материал | ПК+PA66 |
| монтаждау | DIN35-рейка |
| құрылым түрі | Сигналдық жарық диоды бар ықшам терминал модулінің корпусы |
| Қосылу тәсілі | |
| Жолақтың ұзындығы | 9 |
| Күштік байланыстар | 2 ножевых контакта |
| Қосылатын бағыттаушы қима AWG | 12 ТАМЫЗ |
| Күштік жүктеме | 10 A |
| Баспа платасының қалыңдығы | 1 мм |
| орналастыру | Серіппелі типті сымдарды тарту технологиясы |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026