Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнімнің артықшылықтары
☑Қолмен қосылады, құрастыру оңай
☑Төменгі жағындағы 6 алтын жалатылған терминал арқылы ішкі рельс
☑Бір түйінге жарық диодтары бар жабдықталған 16 арналы функционалды модуль
☑Қуат каскадын кеңейту үшін ішкі 2 алтын жалатылған пышақ қосқышы
☑DIN-рельске орнатуға болады
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 66.8 мм |
| Ені | 12 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Негізгі | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосылу технологиясы | PUSH-IN |
| Монтаждау тәсілі | DIN35-рейка |
| Жолақтың ұзындығы | 9 |
| Күштік байланыстар | 2 ножевых контакта |
| Қосылатын бағыттаушы қима AWG | 12 ТАМЫЗ |
| Күштік жүктеме | 10 A |
| Тамақтандыру | |
| Батарея кернеуі | 24 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026