Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнімнің артықшылықтары
☑Артқы жарығы жоқ қос желілік порт RJ45 интерфейсі
☑8-разрядты адрестік интерфейс
☑6 төменгі алтын жалатылған терминал арқылы ішкі рельс
☑Бір түйінге жарық диодтары бар 16 өтпелі жабдықталған қуат модулі
☑Қуатты каскадты кеңейтуге арналған ішкі 2 алтын жалатылған пышақ қосқышы
☑DIN-рельске орнатуға болады
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 69 мм |
| Ені | 48 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Өндіруші | DEGSON |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор кернеуі | 24 В |
| Қосылу деректері | |
| Жолақтың ұзындығы | 9 |
| Күштік байланыстар | 2 пышақ контактілері |
| Көлденең қима | 2.5 мм2 |
| Қосылатын бағыттаушы қима AWG | 12 ТАМЫЗ |
| Күштік жүктеме | 10 A |
| Баспа платасының қалыңдығы | 1 мм |
| Монтаждау тәсілі | |
| монтаждау | DIN35-рейка |
| құрылым түрі | Сигналдық жарық диоды бар ықшам терминал модулінің корпусы |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026