IO Fieldbus Capper, DF750-HT сериялық порты-003-11- 1001А(Н)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнімнің артықшылықтары
☑Бір DB9 интерфейсі☑8-разрядты адрестік интерфейс
☑6 төменгі алтын жалатылған терминал арқылы ішкі рельс
☑16 өтпелі жабдықталған қуат модулі, бір жинаққа жарық диодтары
☑Қуатты каскадты кеңейтуге арналған ішкі 2 алтын жалатылған пышақ қосқышы
☑DIN-рельске орнатуға болады
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 69 мм |
| Ені | 48 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Өндіруші | DEGSON |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор кернеуі | 24 В |
| Қосылу деректері | |
| Сымның қимасы, мм2: | 0,2~2,5 мм² |
| Жолақтың ұзындығы | 8…9 мм / 0,31…0,35 дюйма |
| Күштік байланыстар | 2 ножевых контакта |
| Номиналды ток | Қуат: 24В Шина қосқышы: 5В |
| Күштік жүктеме | 10 A |
| Баспа платасының қалыңдығы | 1 мм |
| Қосымша техникалық харкеристикалар | |
| Монтаждау тәсілі | DIN рейкаға |
| Құрылым түрі | Сигналдық жарық диоды бар ықшам терминал модулінің корпусы |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 05 мамыр 2026