Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнімнің артықшылықтары
☑ Modbus/TCP IO байланыс хаттамасы.☑DIP қосқышы түйіннің мекенжайын орнату үшін пайдаланылады.
☑IP20.
☑Кіріктірілген қуат функциясы.
☑ Жұмыс күйінің жарықдиодты индикаторы
☑ 10/100 Мбит/с.
| Жалпы | |
|---|---|
| Тамақтану | 24В желісі |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Биіктігі | 69 мм |
| Ені | 48 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Кернеу | 24 В |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Негізгі белгілері | |
| Өндіруші | DEGSON |
| Құрылғы түрі | Қабылдау-бақылау аспабы |
| Қосымша | |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP20 |
| Кеңейту мүмкіндігі | Иә |
| Қосымша техникалық сипаттамалар | |
| Қосылу түрі | 1 ер RJ45 қосқышы |
| Тарату ортасы | 5 санаттағы бұралған жұп |
| Мекенжайлар ауқымы | 1~254 |
| PDO деректері | 1024 байта |
| Далалық шина бойынша тасымалдау жылдамдығы | 100 Мбит/с |
| модуль түрі | bus coupler |
| Хаттама | Modbus/TCP |
| Модульдердің максималды саны | 32 |
| Шинаның мекенжайын орнату | Modbus/TCP спецификациясы, DIP қосқышы |
| Қосылу деректері | |
| Жолақтың ұзындығы | 8…9 мм / 0,31…0,35 дюйма |
| Сымды қысудың максималды ауданы | 2,5 мм2 |
| Сымды қысудың ең аз ауданы | 0,2 мм2 |
| Сымды қысудың максималды ауданы (AWG) | 12 |
| Сымды қысудың ең аз ауданы (AWG) | 28 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026