Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнімнің артықшылықтары
☑EtherCAT IO байланыс хаттамасы.
☑DIP қосқышы түйіннің мекенжайын орнату үшін пайдаланылады.
☑Қорғау класы IP20.
☑Кіріктірілген қуат функциясы.
☑ Жұмыс күйінің жарықдиодты индикаторы
☑ 10/100 Мбит/с.
☑ Екі RJ45 порты.
☑Американдық UL сертификаты және неміс VDE сертификаты бар жалғыз өнім, өнім ең жақсы өнімділікке ие.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 69 мм |
| Ені | 48 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Өндіруші | DEGSON |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP20 |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор кернеуі | 24 В |
| Қосымша техникалық сипаттамалар | |
| Қосылу түрі | 2 еркек RJ45 қосқышы |
| Тарату ортасы | 5 санаттағы бұралған жұп |
| Соққыға төзімділік | 5 Гц ≤ f ≤ 8,4 Гц: амплитуда 3,5 мм в соответствии со стандартом IEC 60068-2-6. , 8,4 Гц ≤ f ≤ 150 Гц: ускорение 1 g в соответствии со стандартом IEC 60068-2-6. |
| Мекенжайлар ауқымы | 0~255 |
| PDO деректері | 1024 байт |
| Далалық шина бойынша тасымалдау жылдамдығы | 100 Мбит/с |
| мекенжайларды салыстыру | қолдау |
| модуль түрі | bus coupler |
| оқшаулау әдісі | Далалық деңгейден электрлік оқшаулау |
| Қателерді диагностикалау | поддерживать |
| Хаттама | EtherCAT |
| Интерфейс түрі | қашықтағы жүйелік шина |
| Модульдердің максималды саны | 32 |
| Шинаның мекенжайын орнату | EtherCAT спецификациясы, DIP қосқышы |
| Қосылу деректері | |
| Жолақтың ұзындығы | 8…9 мм / 0,31…0,35 дюйма |
| Сымды қысудың максималды ауданы | 2.5 |
| Сымды қысудың ең аз ауданы | 0.2 |
| Оқшаулаудың төзімді кернеуі | 500В |
| Сымды қысудың максималды ауданы (AWG) | АВГ 12 |
| Сымды қысудың ең аз ауданы (AWG) | АВГ 28 |
| қосылу түрі | серіппелі терминал |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026