Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Joppich TS-01 температураны бақылау қондырғысы
Құжаттаманы жүктеу үшін сілтеме бойынша өтіңіз: https://www.elbag.de/files/elbag/data/downloads/Users-Manual-TS-01-EN.pdf
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 99 мм |
| Ені | 45 мм |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Температуралық диапазон, С | -10....+50 |
| Қуат көзі | 24V - 270V ±10% DC; 40V - 270V ±10%, AC 50-60Hz |
| Кіріс қуаты | < 6VA немесе < 6W |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ұзындығы | 114,5 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қатты өткізгіш | 0.2 – 2.5 mm2 |
| Көп тармақты өткізгіш | 0.2 – 2.5 mm2 |
- Бағасы: 79 990 ₸



