Кіріктірілген ток трансформаторы, бастапқы ток 250А, қайталама ток 5А, дәлдік класы 1, WAGO 855-305/250-501
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қысқаша сипаттама:
Бұл ауыстырылатын қондырғылар (855 серия) индуктивті бір сымды ток трансформаторлары болып табылады. Қолданылатын өлшеу принципіне байланысты бұл ток трансформаторлары тек айнымалы ток желілерінде қолдануға арналған.
Функциялар:- Бұрандасыз технология CAGE CLAMP® қосылымдары
- Монтаждаудың бірнеше нұсқалары бар
- Дірілге және соққыға төзімді
- Жоғары механикалық ұстау күші
- Ток бойынша жоғары рұқсат етілген жүктеме
- Номиналды бастапқы токтың 120% үздіксіз шамадан тыс жүктелуі
- 1,2 кВ максимумға дейінгі жұмыс кернеуіне арналған төмен кернеулі ток трансформаторы
- 690 В желілері үшін
- UL мойындаған компоненттер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | WAGO |
| Массасы | 0.333 кг |
| Кернеу | 1.2 кВ |
| Тоқ жиілігі | 60 Гц |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| Жүктеме қуаты | 0.5 кВА |
| Максималды бастапқы ток | 250 А |
| Екінші ток | 5 А |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Дәлдік класы | 1.0 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 80.9 мм |
| Ені | 60 мм |
| Ұзындығы | 52 мм |
- Бағасы: 21 541 ₸





Жіберу 03 маусым 2026