Қатты күйдегі уақыт релесі, көп функциялы, теміржол, шығыс айнымалы ток 24-230В, 1А, 6мм WAGO 857-634
Топ продаж

- Тапсырыс бойынша
- Коды:857-634
Жіберу 03 маусым 2026Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (775) 227-10-08
Руслан 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
WAGO 857-624 уақыт релесі:
Артықшылықтары:
- 4 функциялар
- Функция мен уақыт диапазоны DIP қосқышы арқылы реттеледі.
Функциялар:
- Қосуды кешіктіру
- Жеке алдыңғы шеп
- Қосуды кідірту және бір алдыңғы жиек (бекітілген 1 с)
- Жыпылықтау
Құжаттаманы жүктеу үшін сілтеме бойынша өтіңіз: https://www.wago.com/global/d/2246885
Нұсқаулықты жүктеу үшін сілтеме бойынша өтіңіз: https://www.wago.com/global/d/7993030
| Техникалық сипаттамалары | |
|---|---|
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Минималды кідіріс уақыты | 0.5 сек |
| Максималды кідіріс уақыты | 1 сек |
| Негізгі | |
| Өндіруші | WAGO |
| Массасы | 29.5 г |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Максималды сақтау температурасы | 70 град. |
| Минималды сақтау температурасы | -40 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Шкала дәлдігі | 1 % |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 94 мм |
| Ені | 6 мм |
| Ұзындығы | 81 мм |
| Қосылу деректері | |
| Қосылу технологиясы | CAGE CLAMP ® |
| Қатты өткізгіш | 0,34 ... 2,5 мм2 / 22 ... 14 АВГ |
| Көп тармақты өткізгіш | 0,34 ... 2,5 мм2 / 22 ... 14 АВГ |
| Жолақтың ұзындығы | 9...10 мм / 0,35...0,39 дюйм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


