DIN-рейкаға арналған уақыт релесі, көп функциялы, кіріс кернеуі 24В, 6мм WAGO 857-640
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
WAGO 857-640 уақыт релесі:
Артықшылықтары:
- 14 функциялар
- Функция мен уақыт диапазоны DIP қосқышы арқылы реттеледі.
Функциялар:
-
Қосуды кешіктіру
-
Қосуды кідірту (басқару кірісімен)
-
Өшіруді кідірту (басқару кірісімен)
-
Қосу және өшіру кідірісі (басқару кірісімен)
-
Бір мәрте озу
-
Бір реттік ілгерілеу (басқару кірісімен)
-
Бір алдыңғы жиек (басқару кірісі бар)
-
Жалғыз алдыңғы және артқы жиек (басқару кірісі бар)
-
Кідіріспен қосу және бір мәрте озу
-
Кідіріспен қосу және бір рет алға жылжыту (басқару кірісімен)
-
Сатылы ауыстыру
-
Жыпылықтау (импульсті іске қосу)
-
Жыпылықтау, аралықпен іске қосу
-
Релелік ауыстырып-қосқыш
-
Көмегімен аударылған www.DeepL.com/Translator (тегін нұсқа
Құжаттаманы жүктеу үшін сілтеме бойынша өтіңіз: https://www.wago.com/global/d/2246345
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | WAGO |
| Массасы | 33.2 г |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды сақтау температурасы | -40 град. |
| Максималды сақтау температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 94 мм |
| Ені | 6 мм |
| Қорғау және пайдалану шарттары | |
| Жұмыс температурасы, °C | -40...70 °С |
| Қорғау түрі | IP20 |
| Қосылу деректері | |
| Қосылу технологиясы | CAGE CLAMP ® |
| Қатты өткізгіш | 0,08 ... 2,5 мм2 / 28 ... 14 АВГ |
| Көп тармақты өткізгіш | 0,08 ... 2,5 мм2 / 28 ... 14 АВГ |
| Жолақтың ұзындығы | 5...6 мм / 0,2...0,24 дюйм |
| Өткізгіш жұқа өзекті; оқшауланған ұшы бар | 0,08 ... 1,5 мм2 / 28 ... 16 АВГ |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Шығу кернеуінің диапазоны | 3 ... 30 Бір лауазымға. ағым |
| Тұрақты токтың шектелуі | 0.25 Ал |
| Кіріс кернеуінің диапазоны (төмен деңгей) | Тұрақты ток 0 ... 5В |
| Кіріс кернеуінің диапазоны (жоғары деңгей) | 15 ... 30 Бір лауазымға. ағым |
| Тізбек түрі | 2-сымды қосылым |
| Габариттік өлшемдер | |
| DIN-рейканың жоғарғы жиегінен тереңдігі, мм | 56 |
| Биіктігі, мм | 91 мм |
- Бағасы: 108 100 ₸







Жіберу 03 маусым 2026