Оптопарасы бар қатты күйдегі реле, 2 портты, шығыс кернеуінің диапазоны 3-31,5В, 0,5А, 6 мм WAGO 857-1430
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
WAGO 859 оптопарасы бар релелік модуль-1432:
Оптикалық қосқыштар мен қатты күйдегі релелер төмен вольтты электр желілерімен қоректенбейтін сигналдарды өңдеу желілерінде пайдалануға арналған.
Құжаттаманы жүктеу үшін сілтеме бойынша өтіңіз: https://www.wago.com/global/d/2246881
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | WAGO |
| Қорғау және пайдалану шарттары | |
| Жұмыс температурасы, °C | -40...70 °С |
| Қорғау түрі | IP20 |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ені | 6 мм |
| DIN-рейканың жоғарғы жиегінен тереңдігі, мм | 56 |
| Биіктігі, мм | 91 мм |
| Қосылу деректері | |
| Қосылу технологиясы | CAGE CLAMP ® |
| Қатты өткізгіш | 0,34 ... 2,5 мм2 / 22 ... 14 АВГ |
| Көп тармақты өткізгіш | 0,34 ... 2,5 мм2 / 22 ... 14 АВГ |
| Жолақтың ұзындығы | 9...10 мм / 0,35...0,39 дюйм |
| Өткізгіш жұқа өзекті; оқшауланған ұшы бар | 0,34 … 1,5 мм² / 22 … 16 AWG |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Шығу кернеуінің диапазоны | 3 ... 31,2 Бір лауазымға. ағым |
| Тұрақты токтың шектелуі | 3 Ал |
| Кіріс кернеуінің диапазоны (төмен деңгей) | Тұрақты ток 0 ... 5В |
| Кіріс кернеуінің диапазоны (жоғары деңгей) | 16,8 … 31,2 В постоянного тока |
| Тізбек түрі | 2-сымды қосылым |
- Бағасы: 67 419 ₸






Жіберу 03 маусым 2026