Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Функциялар:
- Коммутациялық қуат көзі
- Көлденең монтаждау кезінде табиғи конвекциялық салқындату
- Басқару шкафтарында пайдалану үшін герметикалық
- Параллельді және тізбекті жұмыс үшін қолайлы
- Электрлік оқшауланған шығыс кернеуі (SELV) UL 60950-1 сәйкес; PELV EN 60204 сәйкес
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | WAGO |
| Өндіруші ел | Германия |
| Фазалар саны | 1 |
| Минималды кіріс кернеуі | 100 В |
| Максималды кіріс кернеуі | 240 В |
| Шығыс тогы, артық емес | 2.5 А |
| Шығу кернеуі | 24 В |
| Минималды шығыс кернеуі | 22 В |
| Шығу қуаты | 28 Вт |
| Минималды шығыс қуаты | 60 Вт |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Минималды сақтау температурасы | -25 град. |
| Максималды сақтау температурасы | 85 град. |
| ПӘК, кем емес | 86 % |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 136 мм |
| Биіктігі | 92 мм |
| Ені | 50 мм |
| Салмақ | 0.47 кг |
- Бағасы: 112 760 ₸





